Web Tasarım

Web Tasarım & Web Yazılım ihtiyaçlarınız için çözümler üretiyoruz.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda hazırladığımız websitenizi, güncel teknoloji doneleriyle tasarlıyor ve süreçlerinizi takip ediyoruz.

Hazır Sistemler

Wordpress, Joomla, Wix gibi yönetim paneli olan sistemler sayesinde sitenizi çalışır durumda size teslim ettikten sonra, dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Özel Yazılımlar

İş modelinize uygun olarak hazırlayacağımız websiteniz için en uygun yazılım dilini kullanarak optimum çözüm sağlıyoruz.

maltepe web tasarim

Web tasarım dediğimiz olgu, websitenizin mimarisi anlamına gelmektedir. Dijital dünyada görünen yüzünüz olan websiteniz, tasarımıyla sizi yansıtmalıdır. Gerek içeriği gerekse de bu içeriğin görselleştirilmesi vizyonunuzu ortaya koyacaktır.
Amacına uygun olarak hazırlanacak bir websitesi sizi rakiplerinizden ayıracak önemli bir unsurdur. Günümüzde sürekli olarak gelişen website teknolojilerini takip etmek, websitenize uygulamak ve sürekli geliştirmek gerekmektedir.

Websitelerini genel olarak Kişisel, Kurumsal ve E-Ticaret olarak üç ana kategoride incelemek mümkündür. Keza kullanılacak olan yazılım dilleri de fark gösterebilecektir. Bu nedenle işinize en uygun modeli seçmenizi sağlamak için yanınızda olacağız.